Hakkımızda

Aile şirketi olarak kurulan firmamız, metal kimya ve tekstil sektörlerinde faaliyet göstermektedir. Muhafazakâr giyim alanında Ottoman Wear markasıyla hizmet vermekteyiz.

Hem mağaza olarak hem online satış kanallarımız sayesinde müşterilerimizle sürekli etkileşim halinde olup ihtiyaçlarını anlıyor ve gideriyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda üretici ve satıcı olarak yer aldığımız hazır giyim sektöründeki görünen yüzümüz Ottoman Wear ile, 2015 yılından bu yana yenilikçi tavrımız ve ürün kalitemiz ile tesettür giyim sektöründe hızla büyüyoruz. 

Muhafazakâr çizgimizde genç, büyük beden tesettürlü hanımlara; özgün, rahat, her gün kullanabilecekleri ve konforlu giyim imkânı sağlayan modeller üretiyoruz. Ürünlerimizi, sizleri düşünerek tasarlıyoruz. Ottoman Wear olarak sezon trendlerine özgün tasarımlarımız, ürün yelpazemizdeki çeşitliliğimiz ve kalite anlayışımız ile tesettür giyimde çok fazla tercih imkânına sahip olmayan tüm kadınlar için ideal bir tercih olmaya devam edeceğiz.

Tesettür giyime farklı bir soluk getiren, yenilikçi ve lider bir platform olma yolunda hızla ilerliyoruz. Giyime sadece şıklık değil, değer de katan modanın mimarı Ottoman Wear, sektöre genç, dinamik, enerjik ve değerleri önceleyen bir bakış açısı kazandırıyor.

Bize her an, her yerden ulaşın diye mağazalarımızın sınırlarını aşıp 22 Nisan 2020 itibariyle e-ticaret yolculuğumuzu başlattık. Ürün çeşitliliğimiz ve kalitemiz ile her gün yanınızdayız.

Ottoman Wear, asil kadınların tercihi olmaya devam edecek.

Misyonumuz

  • Her yaştan ve bedenden tesettürlü hanımefendinin, rahatlıklarından ödün vermeden gündelik hayatlarında ve özel günlerde kullanabilecekleri şık ve kaliteli ürünler üretmek ve uygun fiyatlarla ilk elden tüketiciye ulaştırmak.

Vizyonumuz

  • Dünya çapında sektöre yön veren, değerlere saygılı bir marka olmak.

Değerlerimiz

Neden Ottoman Wear? Çünkü;

  • Elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz.
  • Yaptığımız işin, sadece kıyafet üretmek olmadığı aynı zamanda bir sorumluluk işi olduğunun bilincindeyiz.
  • Açıklık, dürüstlük, şeffaflık ve güvenirlilikten asla vazgeçmiyoruz.
  • Müşteri memnuniyetine odaklanıyoruz.
  • En önemlisi işimizi seviyoruz.

 

 

WA button WA button